Sieć na j. Toczyłowo

25 października br. ok godz. 9.30 jeden z wędkarzy poinformował SSR o sieci kłusowniczej zastawionej na j. Toczyłowo. Po przybyciu na miejsce, strażnicy znaleźli 50 metrów sieci, która była zastawiona w tzw.” małej tonce”. Na szczęście była niewielka ilość małych ryb, które jeszcze żyły. 
Apelujemy do wszystkich wędkarzy, którzy widzą jakiekolwiek nieprawidłowości, próby kłusownictwa, zanieczyszczenia wody o anonimowe zgłaszanie o danej sytuacji. Wszystkie informacje będą sprawdzane i podejmowane działania przez SSR.

7 myśli na temat “Sieć na j. Toczyłowo

  1. Brawo koledzy! Może zmieni się coś i będziemy razem dbali o zawartość naszych nielicznych wód. Oby tak dalej! Dużo zależy od postawy nas wędkarzy jeżeli my niezadbamy o nasz rybostan to za kilkanaście, kilkadziesiąt lat nasze dzieci i wnuki nie benda miały okazji łowić okazuw tych kture my mieliśmy okazję łowić. A z klusownictwem należy walczyć wszelkimi możliwymi sposobami i środkami. Pozdrawiam kolega po kiju.

  2. Jebane szmaciaże kłusowniki i gdzie kurwa ta ryba ma być w tym jezioże a po 2 to powinna być tam częściej kontrole PSR i pilnowanie tego jeziora.

  3. Drodzy Koledzy. Walka z kłusownikami to tak jak walka z wiatrakami. Co roku, zwłaszcza w okresie późnojesiennym mamy duży problem z kłusownictwem. Ten sam problem jest w całej Polsce. Kłusownicy okradają nas wędkarzy, bo to są nasze ryby, nasze wody. To my co roku płacimy i to nie małe pieniądze za pozwolenie aby móc wędkować. Więc apeluje do was Koledzy wędkarze nie jako prezes Koła 83 ale jako kolega, wędkarz o każda informację o nielegalnych połowach ryb. To my jesteśmy najczęściej nad wodą, to my najwięcej widzimy, to my powinniśmy być najlepszą Strażą Rybacką, to my jesteśmy przyszłością naszych wód. Pozdrawiam.

  4. Anonim, masz jakieś dowody? Czy to są bezpodstawne oskarżenia na które jest paragraf. Zapraszam na zebranie sprawozdawcze gdzie będziesz mógł zabrać głos i przedstawić swoją racje. Oczywiście jeśli masz odwagę.

Dodaj komentarz