Wyniki i podsumowanie Mistrzowskich Międzykołowych Zawodów Wędkarskich Podlodowych

  W dniu 10.02.2019 r. na j. Śniardwy w miejscowości Zdory odbyły się MISTRZOWSKIE MIĘDZYKOŁOWE ZAWODY WĘDKARSKIE PODLODOWE. Startowało 40 zawodników z Koła 80 w Łomży, Koła 83 w Grajewie, Koła 85 w Kolnie. Profesjonalnie rozegrane zawody były w dwóch turach i dwóch sektorach. W przerwie między turami zawodnicy mogli się posilić bigosem przygotowanym przez kolegów Łomży. Rywalizacja była bardzo duża. Po mimo uczciwej i wyrównanej walki zawodnicy z Łomży i Kolna nie pozwolili dostać się do najlepszej szóstki zawodnikom z naszego Koła. Był to skuteczny rewanż i odpowiedź na zawody ubiegłoroczne, które rozgrywane były na j. Toczyłowo, gdzie bardzo wysoką klasę pokazali wędkarze z naszego Koła wygrywając z Łomżą i Kolnem z dużą przewagą.
Mistrzostwo Koła 83 zdobył kol. Andrzej Szydłowski, drugie miejsce kol. Krzysztof Krasnoborski, trzecie miejsce kol. Krzysztof Bykowski, czwarte miejsce Krzysztof Dobrzyński.
 
 
 

Dodaj komentarz