Wyjazd na szczupaki.J.Drużno 25-26.10

! Fora Forum Wyjazd na szczupaki.J.Drużno 25-26.10

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #477
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Hej wraz ze znajomymi z Olsztyna jak co roku lecimy na najlepsze łowisko szczupakowe w polsce j.Drużno, mamy zaklepane 4 łodki na podane wyżej terminy, jako że będę jechał busem mogę zabrać ze sobą kilka chętnych osób.Zaznaczam że jedziemy na ryby nie po ryby.Na łowisku obowiązuje ogólnie zasada C&R.Jakieś pytania piszcie Andrzej.

    #478
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Witaj Andrzejku. Napisz ile czasu jest łowienia, jaka jest cena pozwolenia, ile osób możesz zabrać,czy tam jest strefa ciszy, jak jest z noclegiem, jaki jest przybliżony koszt wyjazdu, czy dojazd we własnym zakresie…? Pozdrawiem.

    #486
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Regulamin łowiska znajdziecie pod tym linkiem: http://www.pzw.elblag.pl/jezioro-dru%C5%BCno.html

    Opłaty Jednodniowa jak pamiętam to 25zł, łódka 60zł/dzień(ale są i łódki 3osobowe także 20-30zł na osobę)Łowi się od wschodu do zachodu słońca czyli calutki dzień jak sił starczy.Lecę Swoim Vivaro także na luzie można 6 osób zabrać.Raczej niezbedny do pływania jest tam silnik spalinówka do 5km i silny elektryk bo jezioro jest duże 1500h.Nocowaliśmy zazwyczaj u znajomego gospodarza, mieszka on 50m od bazy i wynajmuje łożka dla wędkujących.Warunki raczej spartańskie,ale za to atmosfera super 🙂 ew. Można coś poszukać w pobliżu z wyższym standardem.
    Koszt to 2 dni zezwolenia+ 2 dni opłaty za łodkę+ Nocleg+składka na dojazd na paliwo,także bez szaleńst ok 200-250zł cały wyjazd każdy pewnie się zamknie a może i mniej.

    Przewodnika Po Akwenie macie za 4 paczka i flaszkę wieczorem 🙂

    A takie rybki tam można trafić: https://www.youtube.com/watch?v=g4uN4Rilslk

    Także Arielku kompletować skład 🙂

    #487
    Anonimowy
    Nieaktywne

    #488
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Andrzeju zadzwoń do mnie bo nie mam nr tel. do ciebie.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Deve estar logado para responder a este tópico.