Łowiska karpiowe

! Fora Forum Łowiska karpiowe

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #459
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Siemka wszystkim chciałbym sie dowiedzieć gdzie w okolicy można złapać naprawde duże karpie z góry dziękuję.

    #462
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Cześć. Złowić i zabić czy złowić i wypuścić ? Powiedzmy , że jesteś karpiarzem i wypuszczasz te mądre i silne ryby, które same w naszych wodach się nie rozmnażają. My od wielu, wielu lat zarybiamy jezioro Toczyłowo i Mierucie karpiami. Od kilku lat sam wraz z kolegami karpiarzami łowimy piękne karpie na j. Toczyłowo i Mierucie. Średnia waga tych pięknych miśków to kilkanaście kilogramów. Największy o jakim słyszałem, który został wyciągnięty i niestety zabity przez mięsiarzy to 22 kg. Myślę,że takich karpi jest jeszcze spora ilość i wierzę, że niejedna 30+ też tam pływa. Nie ukrywam, że ostatnio jest coraz trudniej z tymi okazami. Często bywają zasiadki bez ryby. Pozdrawiam.

    #464
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Nie łapie dla mięsa tylko je wypuszczam bo uważam ze jest za malo ryb w pl wodach . Dzięki za odp dobrze wiedzieć ze w naszych okolicach pływają takie osobniki pozdro

    #704
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Ja ostatnio coraz częściej na komercjach na weekend, kto szuka z mazowieckiego jakiś łowisk karpiowych polecam spis: https://undercarp.pl/komercyjne-lowiska-karpiowe/ wszystko w jednym miejscu. Może komuś się przyda, jest też opcja filtrowania gdzie mamy same łowiska z domkami ( ja tam głównie teraz takie preferuje gdyż wyjazd na kilka dni = wyjazd z rodziną 🙂

    #1930
    Anonimowy
    Nieaktywne

    Witam. Odnawiam temat odnosnie lowienia karpii. Prezes, napisales, ze srednia waga karpii dochodzi do kilkunastu kilogramow. Jezioro Mierucie rowniez zalicza sie do okregu, tam rowniez mozna spotkac takie sztuki? Lapiecie je na kulki proteinowe czy tez na kukurydze? Przyzwyczajone sa do kulek? Pozdrawiam

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Deve estar logado para responder a este tópico.